De belangrijkste reden om een stadspas te kopen was natuurlijk om te laten zien dat u de Hoornse Stadsfeesten een warm hart toe draagt. De Stadsfeesten kunnen niet bestaan zonder steun en daar heeft u dit jaar een bijdrage aan geleverd.

 

Door het aanschaffen van de stadspas kon u gedurende het weekend profiteren van verschillende voordelen. Zo kon u een gratis programmaboekje ophalen bij de centrale post, kreeg u een euro korting bij aanschaf van het magazine en waren de toilet bezoekjes op de toiletpunten van de stadsfeesten voor u gratis. En dan nog niet te vergeten de ongelofelijke dankbaarheid van de organisatie. Mede dankzij u konden zij ook dit jaar weer een geweldig festival meer zetten.

 

Ook dit jaar hebben wij een loterij gekoppeld aan de stadspas. Een bedankje richting de stadspashouders want de kans om wat leuks te winnen maakt het kopen van de stadspas een stuk aantrekkelijker. En dan nu natuurlijk de grote vraag, bent u in de prijzen gevallen? Hieronder maken wij de prijswinnaars bekend.

 

De prijzen:

 

1 x een weekend weg, aangeboden door Rodi Media is gewonnen door:

 

Martine Klaassen Bos – Pasnummer 201719923

 

10 x 1 fles wijn, aangeboden door Midi Wines, zijn gewonnen door:

 

Marjon Root – Pasnummer 201710441

Martine van de Merwe – Pasnummer 201714232

Yvonne Bikkers – Pasnummer 201719983

Joop Regter – Pasnummer 201714459

Molenberg – Pasnummer 201727069

Maaike Dikstaal – Pasnummer 201716734

Thalia Heijdenrijk – Pasnummer 20175755

Tineke Bleeker – Pasnummer 201714643

Blanco – Pasnummer 201724853

Jan Koen – Pasnummer 20178690

 

1 x High Tea voor 2 personen, aangeboden door brasserie|restaurant De Tuynkamer, is gewonnen door:

 

F.J.M.Meissen – Pasnummer 20176180

 

5 x 3 sauzen in geschenkverpakking, aangeboden door Oliehoorn B.V, zijn gewonnen door:

 

Mia Kok – Pasnummer 201728475

Blanco – Pasnummer 20177246

Peter Blank – Pasnummer 201725443

Wouter van Dusseldorp – Pasnummer 20174125

Carla Ruiter – Pasnummer 20171596

 

5 x 1 paar Effio sokken, aangeboden door Tillemans Tailors Herenmode, zijn gewonnen door:

 

Marijke Hoogland – Pasnummer 201725621

Kees Sijm – Pasnummer 201717085

Koenis – Pasnummer 201729686

Jan Olijve – Pasnummer 201718249

Marco Zwager – Pasnummer 201728468

 

1 x Movie pass voor 4 maanden onbeperkt films kijken, aangeboden door Vue Cinema Hoorn, is gewonnen door:

 

Nicolette Beets – Pasnummer 201721289

 

5 x 2 bioscoopkaarten, aangeboden door Vue Cinema Hoorn, zijn gewonnen door:

 

M.D.M. Pancras – Pasnummer 2017190

Wendy Bruijns – Pasnummer 20179697

Marc Ypes – Pasnummer 201724138

Wessing – Pasnummer 201712772

Blanco – Pasnummer 201720315

 

5 x 2 vrijkaarten voor een concert naar keuze in Manifesto, aangeboden door Manifesto, zijn gewonnen door:

 

Marga Molenaar – Pasnummer 201712018

Frank Schipper – Pasnummer 20173687

Annemarie Salman – Pasnummer 201727072

Blanco – Pasnummer 201730875

Fred Vermeer – Pasnummer 201719460

 

Prijswinnaars, van harte gefeliciteerd! Staat uw naam en/of Stadspasnummer er bij? Stuur dan een mail met uw contact- en adresgegevens aan info@hoornsestadsfeesten.nl

 

Iedereen nogmaals bedankt dat u de Hoornse Stadsfeesten heb gesteund en we hopen u volgend jaar weer als stadspashouder te mogen verwelkomen.